WP-SimpelViewer 1.1 - en to he translation catalogue (97 entries)

en: The WP-SimpleViewer has not been configured yet. Ask your administator to configure it on the plugin's option page.
he: התוספת עוד לא הוגדרה. אנא בקש ממנהלך להגדיר את הפלאג-אין בדף אפשרויות הפלאג-אינים.

en: You have not selected a folder that you want to use as a gallery!
he: לא בחרת תיקיה בה תרצה להשתמש כגלריה!

en: GD library version 2 or later is required. You are running version:
he: נדרשת ספריית GD גרסא 2 או מאוחרת יותר. במערכת שלך רצה הגרסא הבאה:

en: Now the images and XML file for the selected folder will be created:
he: קבצי התמונות וקובץ הXML לתיקיה שבחרת יווצרו עכשיו:

en: This file will not be included in the gallery - it is no jpg or png file
he: הקובץ הבא לא יוסף לגלריה. אנא השתמש בפורמט JPG או PNG

en: The directory you selected does not contain any jpg or png files. Please upload them first (and ignore the rest of the page)!
he: התיקיה שבחרת לא מכילה קבצי תמונות, אנא העלה קבצים מתאימים לתיקיה. (והתעלם שאר דף זה!)

en: Now I am working on file
he: עובד על קובץ ברגע זה.

en: I have created the regular image
he: קבצי התמונות הרגילות נוצרו.

en: and the thumbnail
he: וקבצי הסמלים.

en: and now it has been added to the XML file!
he: ועכשיו הם נוספו לקובץ הXML.

en: I cannot open the XML file, please check that write permissions of the folder are correct. Filename is:
he: אין ביכולתי לפתוח את קובץ הXML. אנא בדוק את הרשאות התיקיה. שם הקובץ הוא:

en: I have opened the XML file, but I was not able to write into it. Please check that write permissions of the folder are correct! Filename is:
he: הצלחתי לפתוח את קובץ הXML, אך אין ביכולתי לכתוב לקובץ. אנא בדוק את הרשאות הקובץ. שם הקובץ:

en: Yeah, we are done!
he: הפעולה הסתיימה בהצלחה!

en: Sorry, but I could not create the subfolders for the thumbnails.
he: מצטער, אך אין ביכולתי ליצור תת-תיקיה לקבצי הסמלים.

en: Back to the gallery list without editing the captions
he: חזור לרשימת הגלריה מבלי לערוך את הכותרות.

en: Edit captions for gallery:
he: ערוך את כותרות התמונות:

en: I cannot find the gallery's xml file, please check that the gallery's files have been created on the admin pages:
he: אין ביכולתי למצוא את קובץ הXML. אנא בדוק את דפי אפשרויות הפלאג-אין.

en: I cannot open the xml file to read, please check that the file permissions are ok:
he: אין ביכולתי לפתוח את קובץ הXMLץ אנא בדוק את הרשאות הקובץ:

en: No images found in the xml file. Please check that there are image files in the directory!
he: לא נמצאו תמונות בקובץ. אנא בדוק את התיקיה!

en: Name
he: שם

en: Caption
he: כותרת

en: Edit captions and options for this gallery
he: ערוך כותרות ואפשרויות לגלריה

en: Size and colors
he: גודל וצבעים

en: Width:
he: רוחב:

en: Default width of the SimpleViewer gallery as it should be shown on the page, e.g. 500 for 500 pixels or 90%.
he: רוחב ברירת המחדל לגלריה. לדוגמא: 500 פיקסלים או 90%.

en: Height:
he: גובה:

en: Default height of the SimpleViewer gallery as it should be shown on the page, e.g. 500 for 500 pixels or 90%.
he: גובה ברירת המחדל לגלריה. לדוגמא: 500 פיקסלים או 90%.

en: Textcolor:
he: צבע הטקסט:

en: Framecolor:
he: צבע המסגרת:

en: Backgroundcolor:
he: צבע הרקע:

en: Gallery creation and appearance
he: יצירת הגלריה והופעתה:

en: Framewidth:
he: רוחב המסגרת:

en: pixels
he: פיקסלים

en: Stagepadding:
he: מרווח

en: Number of thumbnails in one row:
he: מספר הסמלים בשורה אחת:

en: Number of thumbnail rows:
he: מספר השורות:

en: Position of navigation:
he: מיקום תפריט התמונות:

en: top
he: למעלה

en: bottom
he: למטה

en: left
he: שמאל

en: right
he: ימין

en: Enable right click open:
he: אפשר פתיחה בקליק ימני:

en: Gallery title:
he: כותרת הגלריה:

en: If the gallery should have a title write it down here, otherwise just leave it empty.
he: אם בצרונך שלגלריה תהיה כותרת רשום אותה כאן. אחרת, השאר את השדה ריק.

en: Now the XML file will be recreated...
he: קובץ הXML יווצר מחדש...

en: This function is not implemented yet!
he: הפונקציה הזו אינה זמינה עדיין!

en: How to use the WP-SimpleViewer plugin
he: איך להשתמש בפלאגין הגלריה

en: Use an FTP tool to upload your photos to a subdirectory to:
he: השתמש בתוכנת FTP על מנת להעלות את התמונות לתת-התיקיה:

en: Make the folder writeable for everyone (chmod 777) and then select it in the list below to generate the thumbnails and the XML file. More information about this is available on the plugin's homepage:
he: שנה את הרשאות התיקיה לCHMOD 777 ואז בחר את אותה מהרשימה כדי ליצור את סמלי התמונות וקובץ הXML. מידע נוסף בנושא זה זמין בדף הבית של התוסף:

en: To show the SimpleViewer gallery on a post or a page just include the foldername in its content like this, you can also use the quicktag button in the code view of the editor for that:
he: כדי להציג את הגלריה בפוסט או בדף, פשוט רשום את שם התיקיה בצורה הבאה. ביכולתך להשתמש גם בכפתור אשר נמצא בעורך הטקסט:

en: Manage WP-SimpleViewer galleries
he: נהל גלריות

en: The following directory does not exist - please create it and upload your photos to subdirectories of it:
he: התיקיה הבאה אינה קיימת - אנא צור אותה והעלה את התמונות לתתי-התיקיות שלה:

en: Directory
he: ספרייה

en: Status
he: מצב

en: Action
he: פעולה

en: There are no directories I can use as a gallery. Please create some!
he: אין תיקיות ליצור מהם גלריה, אנא צור כאלו.

en: This directory is not writable. You have to make it writable (chmod 777) if you want to use it for a gallery.
he: אין אפשרות לכתוב אל הספרייה. הינך צריך לשנות את הרשאות התיקיה ל CHMOD 777 אם ברצונך להשתמש בה כגלריה.

en: XML file found, you can recreate or edit the gallery if you like
he: נמצא קובץ XML. הינך יכול לערוך את הגלריה אם תרצה בזאת.

en: Edit captions and settings
he: ערוך כותרות התמונות והגדרות

en: XML file found but you do not have the permission to recreate or edit existing galleries
he: קובץ הXML נמצא, אבל אין לך את הרשאות לשנות או ליצור מחדש את הגלריות הקיימות

en: XML file found, however it is not writable. You have to make it writable (chmod 777) if you want to recreate or edit the gallery
he: קובץ הXML נמצא, אך לא ניתן לכתוב לתוכו. הינך צריך לשנות את הרשאות הקובץ לCHMOD 777 אם ברצונך לערוך או ליצור מחדש את הגלריה

en: You can create gallery files for this folder if you like
he: הינך יכול ליצור גלריה לקבצי תיקיה זאת אם תרצה בכך

en: Create gallery files for this folder
he: צור גלריה לתיקיה זו

en: Max. image dimension:
he: גודל תמונות מקסימלי:

en: Image resize quality:
he: איכות הקטנת התמונות:

en: Show download link or caption:
he: הראה קישור להורדה או כותרת:

en: Show download link
he: הראה קישור להורדה

en: Show caption only
he: הראה כותרת תמונה בלבד

en: Hide caption
he: הסתר כותרת תמונה

en: Download link text/caption:
he: טקסט הקישור / כותרת התמונה:

en: Plugin has been reset!
he: הפלאגין התאפס.

en: Now you can...
he: עכשיו ביכולתך...

en: deactivate the plugin
he: לנטרל את הפלאגין.

en: or start from scratch.
he: או להתחיל מהתחלה.

en: Show photo in full size
he: הראה תמונה בגודל מלא

en: Plugin has been configured!
he: הפלאגין הוגדר!

en: Options saved.
he: האפשריות נשמרו.

en: WP-SimpleViewer options
he: אפשרויות הגלריה

en: Standard download link text/caption:
he: טקסט הקישור / כותרת התמונה:

en: Standard gallery name:
he: שם הגלריה:

en: Directory settings
he: הגדרות ספריה:

en: Base directory for images:
he: ספריית המוצא לתמונות:

en: Foldername for regular pictures:
he: שם התיקיה לתמונות הרגילות:

en: Foldername for thumbnails:
he: שם התיקיה לסמלים:

en: Update options
he: עדכן אפשרויות

en: Reset WP-SimpleViewer plugin
he: אפס את הפלאג-אין

en: Pressing the uninstall button does not delete any files. It just removes all settings from the database and asks you if you want to deactivate the plugin or start from scratch.
he: לחיצה על כפתור ההסרה לא ימחק שום קובץ. הוא רק ימחוק את ההגדרות ממסד הנתונים ווישאל אותך האם ברצונך לנטרל את התוסף או להתחיל מההתחלה.

en: Skipping thumb creation for this file, file type is invalid:
he: מדלג על יצירת הסמל לקובץ זה, סוג הקובץ לא נתמך:

en: This image file does not have a correct image format so I am skipping thumb creation for this file - please upload it again:
he: קובץ התמונה הבא לא תקין או שסוגו לא נתמך, ולכן אני מדלג על יצירת הסמל שלו - אנא העלה אותו שוב:

en: The new image could not be created - skipping thumb creation for this file:
he: התמונה החדשה לא נוצרה בעקבות בעיה כלשהי - מדלג על יצירת סמל לקובץ זה:

en: Database has been updated for the new plugin version!
he: מסד הנתונים עודכן לגרסת התוסף החדשה!

en: WP-SimpleViewer
he: תוסף גלריות

en: WP-SimpleViewer Galleries
he: גלריות

en: I cannot find the gallery's xml file:
he: אין ביכולתי למצוא את קובץ הXML לגלריה:

en: Please check that the gallery's files have been created on the admin pages!
he: אנא בדוק שקבצי הגלריה נוצרו בדפי הניהול!

en: I cannot read from the existing xml:
he: אין ביכולתי לקרוא מקובץ ה-XML הקיים:

en: Please check the file permissions!
he: אנא בדוק את הרשאות הקובץ!
